Dorabianie kluczy / Naprawa stacyjek / Otwieranie Samochodów

Toyota

Usługi ślusarskie dla samochodów marki Toyota

Naprawa stacyjek, dorabianie kluczyków i otwieranie samochodów

Samochody marki Toyota

Samochody marki Toyota mają swoich oddanych fanów. My dbamy o to, aby bez problemu mogli dostać się do pojazdu i z niego korzystać. Dlatego każdy właściciel Toyoty może u nas zlecić dorabianie kluczyków niezależnie od ich rodzaju. Wykonujemy tradycyjne kluczyki awaryjne (mechaniczne otwieranie), jak i kluczyki z centralnym pilotem czy smart key.

Co więcej, w przypadku zgubienia klucza, jego złamania lub zatrzaśnięcia w samochodzie, możemy awaryjnie dostać się do środka. Otwieranie drzwi auta realizowane przez naszych ślusarzy jest całkowicie bezpieczne i nie pozostawia po sobie śladów w postaci uszkodzeń czy zniszczeń. Ponadto w trosce o wygodę klienta dojeżdżamy na miejsce postoju samochodu.

Na tym nasze usługi się nie kończą. W ofercie znajduje się także naprawa stacyjek i zamków. Wbrew pozorom te mechanizmy również ulegają zużyciu i uszkodzeniom, przez co nieraz wymagają regeneracji lub wymiany na nowe. Zajmiemy się tym, a nowy zamek dopasujemy do już posiadanych przez właściciela kluczyków.

Naprawa stacyjek samochodowych
Zadzwoń
+48 604 155 916
Zadzwoń
Przewiń do góry