Dorabianie kluczy / Naprawa stacyjek / Otwieranie Samochodów

Dacia

Usługi ślusarskie dla samochodów marki Dacia

Naprawa stacyjek, dorabianie kluczyków i otwieranie samochodów

Samochody marki Dacia

Właściciele samochodów marki Dacia znajdą u nas kompleksowe usługi ślusarskie. Pierwszą z nich jest dorabianie kluczyków, które realizujemy ekspresowo i w oparciu u wysokiej jakości, wytrzymałe materiały. Wykonujemy nie tylko kluczyki tradycyjne, czyli awaryjne (do mechanicznego otwierania zamków i odpalania), ale również te z pilotem centralnego zamka i smart kery dla najnowszych modeli.

Pomagamy naszym klientom także w sytuacjach, w których z jakiegoś powodu nie mogą dostać się do pojazdu (np. zgubili, złamali lub zatrzasnęli klucz w środku). Awaryjne otwieranie drzwi auta w wykonaniu naszych ślusarzy jest całkowicie bezpieczne i nie zostawia po sobie śladów. Co więcej, przyjedziemy na miejsce postoju samochodu.

Stacyjka lub zamek odmawia posłuszeństwa? Tym również się zajmujemy. Niezależnie od powodu uszkodzenia (zużycie, awaria, próba włamania) naprawa stacyjek przebiega u nas szybko i sprawnie. Ostatecznie możemy wymienić mechanizm na nowy i dopasować go do już posiadanego kluczyka.

Naprawa stacyjek samochodowych
Zadzwoń
+48 604 155 916
Zadzwoń
Przewiń do góry