Dojeżdżamy do klienta w Mosinie

Awaryjne Otwieranie Samochodów

Wycena Gratis!

Otwieranie Samochodów Mosina

Z Dojazdem Do Klienta

Zdarza się, że w najmniej spodziewanym miejscu i czasie nasz samochód po prostu zatrzaśnie się, a my nie mamy przy sobie zapasowych kluczyków. Taki czarny scenariusz zna, niestety wielu kierowców, choć nie każdy wie jak zachować się w podobnej sytuacji i co zrobić.

Otwieranie auta w sytuacji, kiedy zatrzasnęło się, a wewnątrz został komplet kluczyków warto powierzyć dobremu fachowcowi i zdać się na profesjonalne usługi ślusarskie. Choć są osoby, które uważają, że można zrobić to samodzielnie – nie jest to, jednak prawdą. Współczesne samochody są wyposażone w innowacyjną technologię, która uniemożliwia otwarcie zamka bez wiedzy i narzędzi.

03

Awaryjne otwieranie samochodów – szybko, sprawnie i tanio

Wiele osób w ostateczności decyduje się na wybicie szyby w samochodzie, by dostać się do środka. Nie jest to jednak polecane rozwiązania i każdy specjalista wskaże, że pociąga za sobą więcej szkód niż pożytku. Przede wszystkim wybicie szyby w samochodzie jest niebezpieczne i można skaleczyć się. Tym łatwiej wówczas o dodatkowe uszkodzenia, ponieważ odłamki szkła mogą uszkodzić lakier samochodu lub tapicerkę albo zniszczyć mechanizmy. Ich naprawa jest bardzo kosztowna, a przecież do tego trzeba doliczyć także koszt wstawienia nowej szyby. Co istotne, wiele osób uważa też, że raz wybita w aucie szyba i wstawienie nowej wpływają negatywnie na cenę i wartość pojazdu, która spada, kiedy wstawimy nową szybę – już nie pierwotną i oryginalną.

Zadzwoń
+48 604 155 916
Zadzwoń
Przewiń do góry