Dorabianie kluczy / Naprawa stacyjek / Otwieranie Samochodów

Suzuki

Usługi ślusarskie dla samochodów marki Suzuki

Naprawa stacyjek, dorabianie kluczyków i otwieranie samochodów

Samochody marki Suzuki

Właściciele samochodów marki Suzuki poszukujący usług ślusarskich znajdą u nas kompletną pomoc w tym zakresie. Na życzenie realizujemy dorabianie kluczyków niezależnie od tego, czy chodzi o tradycyjny kluczyk typowo awaryjny (do mechanicznego otwierania zamka), czy o bardziej zaawansowane rozwiązania (z pilotem centralnego otwierania lub w wersji smart key).

Ponadto pomagamy w sytuacjach, gdy z jakiegoś powodu właściciel nie jest w stanie dostać się do samochodu (np. klucz zatrzaśnięty w środku, złamany lub zgubiony). Otwieranie drzwi auta wykonane przez naszych fachowców jest w pełni bezpieczne i nie zostawi śladu na samochodzie. Co więcej, aby jak najbardziej ułatwić życie klientowi, dojeżdżamy do zamkniętego pojazdu.

W naszej ofercie znajduje się także naprawa stacyjek i zamków samochodowych. Te mechanizmy również zużywają się i ulegają awarii, przez co czasem wymagają regeneracji lub wymiany na nowe. W ostatnim przypadku możemy dopasować nowy mechanizm do już posiadanego kluczyka, co ograniczy koszty.

Naprawa stacyjek samochodowych
Zadzwoń
+48 604 155 916
Zadzwoń
Przewiń do góry