Dorabianie kluczy / Naprawa stacyjek / Otwieranie Samochodów

Opel

Usługi ślusarskie dla samochodów marki Opel

Naprawa stacyjek, dorabianie kluczyków i otwieranie samochodów

Samochody marki Opel

Zamek lub stacyjka w samochodzie marki Opel z jakiegoś powodu uległa uszkodzeniu (zużycie, awaria lub ktoś próbował się włamać)? W takim razie polecamy usługi naszej firmy. Naprawa stacyjek wykonywana przez naszych ślusarzy daje gwarancję przywrócenia mechanizmu do pierwotnego stanu. Jeśli jednak nie jest to możliwe, wymienimy go na nowy, pasujący do posiadanych kluczyków.

Pomożemy również, gdy właściciel nie może dostać się do wnętrza pojazdu. Niezależnie od przyczyny (zgubienie lub uszkodzenie klucza, zatrzaśnięcie drzwi, etc.) nasz fachowiec przeprowadzi awaryjne otwieranie drzwi auta za pomocą specjalistycznych narzędzi. Dajemy gwarancję, że pojazd nie zostanie podczas tego procesu uszkodzony.

Finalnie, aby zabezpieczyć się na przyszłość, kierowca może u nas zlecić dorabianie kluczyków. Wykonamy zapasowe zestawy do każdego modelu Opla, bez względu na rodzaj kluczyka. Może to być tradycyjny kluczyk do mechanicznego otwierania zamka i uruchamiania silnika, kluczyk z pilotem do automatycznego zamka lub nawet smart key.

Naprawa stacyjek samochodowych
Zadzwoń
+48 604 155 916
Zadzwoń
Przewiń do góry