Dorabianie kluczy / Naprawa stacyjek / Otwieranie Samochodów

Ford

Usługi ślusarskie dla samochodów marki Ford

Naprawa stacyjek, dorabianie kluczyków i otwieranie samochodów

Samochody marki Ford

Dorabianie kluczyków do samochodów marki Ford to usługa, która przyda się każdemu właścicielowi tej amerykańskiej marki. Niezależnie od tego, czy chodzi o klasyczny mechaniczny kluczyk, czy o taki z otwieraniem na pilota — nasza firma zajmie się wyprodukowaniem nowego. Dzięki temu kierowca zabezpieczy się przed ewentualnym zgubieniem lub uszkodzeniem oryginału.

Jeśli jednak tak się zdarzy (klucz zaginął, złamał się lub został zatrzaśnięty w pojeździe) nasza firma również służy pomocą. W takim sytuacjach potrzebne jest awaryjne otwieranie drzwi auta, którym zajmują się nasi fachowcy. Robią to z najwyższą pieczołowitością i przy wykorzystaniu specjalistycznych narzędzi, dzięki czemu właściciel ma gwarancję, że nic nie zostanie uszkodzone.

Co więcej, każdy posiadacz Forda znajdzie u nas pomoc w sytuacji uszkodzenia zamka lub stacyjki. Naprawa stacyjek i zamków to kolejna usługa obecna w naszej ofercie. Poddamy mechanizm regeneracji lub wymienimy na nowy, który będzie odpowiadał już posiadanym kluczykom.

Naprawa stacyjek samochodowych
Zadzwoń
+48 604 155 916
Zadzwoń
Przewiń do góry