Dorabianie kluczy / Naprawa stacyjek / Otwieranie Samochodów

Honda

Usługi ślusarskie dla samochodów marki Honda

Naprawa stacyjek, dorabianie kluczyków i otwieranie samochodów

Samochody marki Honda

Kluczyk samochodowy zaginął, złamał się lub został w samochodzie, a drzwi zamknęły się? Mamy doświadczenie w pomaganiu właścicielom pojazdów marki Honda w takich sytuacjach. Nasi ślusarze wiedzą, jak przeprowadzić awaryjne otwieranie drzwi auta, aby niczego nie uszkodzić i nie zostawić po sobie śladów. Dzięki temu właściciel znów będzie mógł usiąść za kierownicą Hondy.

Warto jednak zabezpieczyć się przed kolejną taką sytuacją i zdecydować się na dorobienie kluczyków. Zapasowy zestaw będzie stanowił koło ratunkowe, które pozwoli dostać się do pojazdu. Nasza firma wykonuje wszystkie rodzaje kluczyków, niezależnie od modelu samochodu — od tradycyjnych mechanicznych po wersje z pilotem centralnego zamka czy smart key.

Naprawa stacyjek i zamków to kolejna usługa, którą świadczymy. Jest konieczna w sytuacji, w której mechanizm zużył się, uległ awarii lub uszkodzeniu wskutek próby włamania. Zajmiemy się jego regeneracją lub wymienimy na nowy tak, by pasował do już posiadanych przez właściciela kluczyków.

Naprawa stacyjek samochodowych
Zadzwoń
+48 604 155 916
Zadzwoń
Przewiń do góry