Dorabianie kluczy / Naprawa stacyjek / Otwieranie Samochodów

Volvo

Usługi ślusarskie dla samochodów marki Volvo

Naprawa stacyjek, dorabianie kluczyków i otwieranie samochodów

Samochody marki Volvo

Volvo to marka aut, która słynie z niezawodności. Jednak nawet najlepsze technologie i solidne wykonanie nikogo nie uchronią przed zgubieniem kluczyków lub ich przypadkowym zatrzaśnięciem w samochodzie. Wtedy potrzebna będzie pomoc specjalisty, który przeprowadzi awaryjne otwieranie drzwi auta. Nasi ślusarze mają w tym doświadczenie i mogą zagwarantować, że nie zostawią po sobie żadnych śladów czy uszkodzeń.

Na przyszłość warto zabezpieczyć się przed podobnymi wypadkami i zadbać o dorobienie kluczyków. Tym również się zajmujemy. Niezależnie od modelu samochodu wyprodukujemy zapasowy kluczyk klasyczny (do otwierania mechanicznego), jak i taki z pilotem zamka centralnego czy nowoczesny smart key.

Niestety nawet w przypadku Volvo czasem zdarzają się awarie zamka lub stacyjki. Może to być spowodowane naturalnym zużyciem lub próbą włamania. W obydwu przypadkach konieczna będzie regeneracja mechanizmu lub jego wymiana na nowy. Pomożemy i w tej kwestii, bo naprawa stacyjek i zamków w Volvo to też nasza specjalizacja.

Naprawa stacyjek samochodowych
Zadzwoń
+48 604 155 916
Zadzwoń
Przewiń do góry