Dorabianie kluczy / Naprawa stacyjek / Otwieranie Samochodów

Jeep

Usługi ślusarskie dla samochodów marki Jeep

Naprawa stacyjek, dorabianie kluczyków i otwieranie samochodów

Samochody marki Jeep

Każdy właściciel samochodu marki Jeep skorzysta u nas z kompleksowych usług ślusarskich. Potrzebny jest dodatkowy zestaw kluczyków do samochodu? Nie ma problemu. W ofercie naszej firmy znajduje się dorabianie kluczyków tradycyjnych (do mechanicznego otwierania i uruchamiania pojazdu) oraz takich z pilotem zamka automatycznego czy bardziej zaawansowanej wersji smart key.

Ponadto, jeśli z jakiegoś powodu kierowca nie może dostać się do samochodu (np. zgubił, uszkodził lub zatrzasnął kluczyk wewnątrz), może skorzystać z pomocy naszych ślusarzy. Dzięki specjalistycznym narzędziom przeprowadzą awaryjne otwieranie drzwi auta. Gwarantujemy, że podczas tego procesu pojazd w żaden sposób nie zostanie uszkodzony.

Finalnie warto wspomnieć o samych zamkach i stacyjce. Mechanizmy te czasem ulegają awarii lub zużywają się i wymagają regeneracji/wymiany. Nasza firma zajmuje się także tą kwestią. Wykonana przez fachowców naprawa stacyjek i zamków sprawi, że powrócą do pierwotnego stanu i będą dobrze służyły.

Naprawa stacyjek samochodowych
Zadzwoń
+48 604 155 916
Zadzwoń
Przewiń do góry