Dorabianie kluczy / Naprawa stacyjek / Otwieranie Samochodów

Mazda

Usługi ślusarskie dla samochodów marki Mazda

Naprawa stacyjek, dorabianie kluczyków i otwieranie samochodów

Samochody marki Mazda

Dorabianie kluczyków do samochodów marki Mazda to tylko jedna z usług ślusarskich, na które mogą u nas liczyć właściciele tych pojazdów. Wykonujemy kluczyki niezależnie od ich rodzaju i modelu auta. Na życzenie klienta przygotujemy zarówno kluczyk tradycyjny (mechanicznie otwierający zamki i uruchamiający silnik), jak i taki z pilotem do zamka automatycznego czy nawet bardziej zaawansowane wersje.

W przypadku niemożności dostania się do pojazdu również pomożemy. Niezależnie od tego, co było powodem (zgubienie lub uszkodzenie kluczyka, zatrzaśnięcie drzwi, etc.), nasi ślusarze przeprowadzą awaryjne otwieranie drzwi auta. Dzięki doświadczeniu i specjalistycznym narzędziom właściciel nie musi się obawiać jakichkolwiek uszkodzeń czy śladów po tym procesie.

Naprawa stacyjek i zamków również znajduje się w naszej ofercie. Jeśli więc któryś z tych mechanizmów uległ uszkodzeniu (zużycie, awaria lub uszkodzenie po próbie włamania), służymy pomocą. Przywrócimy stacyjkę lub zamek do pierwotnego stanu.

Naprawa stacyjek samochodowych
Zadzwoń
+48 604 155 916
Zadzwoń
Przewiń do góry